KOMPAS | Pohovory v plnom prúde
16530
post-template-default,single,single-post,postid-16530,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Pohovory v plnom prúde

Reálne už bežia mentorské pohovory realizované cez Skype s Ivanou Németovou (zástupca garanta projektu), na snímke s Dušanom Janálom. Dušan si vybral za chránenca Klaudiu, lebo majú spoločné záujmy: tanec, fyzika a slovenčina. Dušanovi je práca s mladými blízka a blízki sú mu aj Rómovia. Dokonca aj jeho snúbenica je Rómka.

Stano si uvedomil, že veľa dostal, a tak aj on túži niečo dať. S “pohovorom” sme to nejak prešvihli a počas pol druha hodiny trvajúceho priateľského rozhovoru (zatiaľ čo Stano šoféroval) sme „prekecali“ kopec tém od zaujímavostí rómskej kultúry až po ekologické pracie prostriedky. Kresťanský mentoring pokračuje pohovormi a onedlho odštartujeme naplno.

Prihlás sa cez www.krestanskymentoring.sk a môžeš aj TY byť súčasťou premeny, no zároveň obohatiť svoj vlastný život, ak sa staneš mentorom – KOMPASOM v našom programe.

S Bohom sa vždy oplatí kráčať a zažívať nepoznané…