KOMPAS | Juraj Baluch
16534
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16534,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Informácie

Juraj Baluch

Stanislav Beliansky

Som zo Spišskej Belej, mám 29 rokov a o 3 roky staršiu sestru. Vystihuje ma hudba, veda, technika, technická zdatnosť, manuálna práca, práca s ľuďmi a pochopenie druhých.


Baví ma tvorba hudby, hranie na gitare, spev, práca na PC a práca s elektronikou. Mojím obľúbeným predmetom v škole bola fyzika.


Boh je všetko a vo všetkom, čo je dobré a čo má zmysel pre ľudí a ich pomoc. Chcel by som byť dobrým človekom a otcom svojich detí, dobrým manželom svojej ženy a čo sa týka práce – asi producentom. Chcem žiť dobrý, spravodlivý a dôstojný život s Bohom.

 

Volám sa  Stanislav Beliansky, mám 42 rokov, pochádzam z Partizánskeho a pracujem ako technológ v oblasti priemyselnej chémie.

 

 

Pre mentoring som sa rozhodol preto, lebo pri mojich pobytoch v Nemecku a v Taliansku som sa stretol s neprijatím a myslím si, že viem, aké je to byť neprijímaný majoritou. Som presvedčený, že rozdiely majú ľudí obohacovať a nie rozdeľovať.

Kategória
Chránenci, ktorí mentora majú, Spišská Belá (okr. Kežmarok)