KOMPAS | Klaudia Miková
16423
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16423,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Informácie

Klaudia Miková

Monika Hricáková

Som z Čirča, mám 17 rokov, 9 súrodencov a baví ma tanec. Chcela by som sa naučiť hrať na gitare, chodím na strednú školu, odbor krajčírka. Myslím, že som múdra a náladová. Moje obľúbené predmety na základnej škole boli fyzika a slovenčina, na strednej sú to ručné šitie a strojové šitie.

 


Boh je pre mňa láska, Boh je dobrý, pomáha nám, stará sa o nás, ľúbi nás. Viackrát mi pomohol, aj som to zacítila. Raz sa mi pokazil mobil, kúpila mi ho mama, na druhý deň mi spadol a nešiel mi zapnúť, začala som sa modliť a prosila som Boha, aby mi išiel. Potom som ho zapla a on fungoval. Vtedy som pocítila, že Boh vypočúva moje modlitby.

 


Chcela by som byť tanečníčkou, učiteľkou na tanečnej škole. Pre svoju rodinu si želám, aby všetko bolo tak, ako má byť, aby sme boli šťastní, zdraví a hlavne aby sme boli všetci spolu.

 

Volám sa Monika Hricáková a pochádzam z Bratislavy. Po vyštudovaní denného štúdia teológie som sa zamestnala na Bratislavskej arcidiecéze ako riaditeľka Domu Quo Vadis.

 

 

Myslím, že práve cez službu a osobnú skúsenosť sa najviac človek posúva. Preto ma zaujal tento projekt, kde môžeme rásť spolu s tým/tou, koho mentorujem. Kde môžem motivovať, ponúknuť svoje znalosti, prípadne obojstranne zažiť nové impulzy a nabrať skúsenosti.

 

 

Mojím životným mottom je „Pán sa stará“, a tak vo viere ponúkam kúsok svojho času aj týmto mladým ľuďom. Som presvedčená, že to má zmysel. Verím, že Pán sa už postará o náš spoločný rozvoj.

Kategória
Chránenci, ktorí mentora majú, Čirč (okr. Stará Ľubovňa)