KOMPAS | Kristián Mirga
16416
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16416,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Informácie

Kristián Mirga

Daniel Kostik

Som z Jakubian, mám 16 rokov a 5 súrodencov. Chodím na strednú školu strojárinu, odbor automechanik. Mám zmysel pre humor, rád pomáham otcovi v obchode predávať, rád športujem. Môj obľúbený predmet je angličtina.

 


Boh je pre mňa ako kamarát alebo otec. Keď ma niečo trápi, hovorím s ním. Mojou skúsenosťou s ním bolo, keď sme sa modlili doma za moju neter a pocítil som Svätého Ducha.

 


Chcel by som asi podnikať, mať vlastný obchod tak, ako otec – on je mojím príkladom. Mám sen, aby na Slovensku nebol rasizmus a aby nerozdeľovali ľudí na Rómov a bielych.

 

Pochádzam zo Spišskej Novej Vsi. Mám 39 rokov. Som šťastne ženatý, mám osemročnú dcéru. Pracujem ako SZČO. Mám rád výlety do prírody, čítanie kníh, spoznávanie nových vecí a ľudí. Študujem teológiu na akadémii sv. Pavla v Budapešti. Mojou záľubou je štúdium Svätého písma a života prvotnej cirkvi. Chcem pomáhať ľudom osobne spoznať Ježiša Krista.

Kategória
Chránenci, ktorí mentora majú, Jakubany (okr. Stará Ľubovňa)