KOMPAS | Kristína Dunková
16412
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16412,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Informácie

Kristína Dunková

Môžete sa ním stať práve Vy…

Mám 17 rokov a 3 súrodencov. Bývam v Jakubanoch. Som na strednej škole, odbor cukrárka. Mojou vlastnosťou je, že sa snažím všetko robiť s mierou, som rozvážna a hľadám pravdu vo všetkých situáciách. Jeden a pol roka chodím do spoločenstva. Najradšej mám matematiku. Rada športujem a hrám volejbal.

 


Boh nie je sudca, porozprávam sa s ním normálne ako s človekom, ako s kamarátom. Raz som čakala na zastávke na autobus a začalo pršať. Bolo mi veľmi zima. Prosila som Boha, aby mi pomohol. A vtedy sa stalo, že mi zastavilo auto – moji známi, ktorí náhodne išli okolo, ma zviezli.

 


Chcela by som byť možno cukrárka, ale tiež by som sa chcela venovať Bohu – pomáhať ľuďom, venovať sa im, aby sa obracali k nemu. Mojím snom je, aby sa moja rodina zmenila, aby aj rodičia chodili na liturgiu.

 

Stačí, ak vyplníte tento formulár:

 

 

Kategória
Chránenci, ktorí mentora hľadajú, Jakubany (okr. Stará Ľubovňa)