KOMPAS | Mária Bandyová
16455
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16455,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Informácie

Mária Bandyová

Môžete sa ním stať práve Vy…

Mám 23 rokov, som zo Snakova, som vydatá a mám troch súrodencov. Rada hrám v kapele. Rok som sa učila za pekárku, ale nedokončila som školu, lebo mi mama nedala peniaze. Rada varím, rada sa modlím a chcela by som začať čítať Bibliu. V škole som mala rada matematiku.

 


Boh je pre mňa všetko, v srdci ho mám na prvom mieste. On je tvorca môjho života, chcela by som mu slúžiť… Veľmi mi pomohol, keď sme s manželom nemali prácu, a tak sme išli do Galanty, kde sme mali sľúbené miesto. Na cestu sme si museli požičať od mamy. Do práce nás však nezobrali, bol to podvod, a tak sme sa museli vrátiť. Veľmi ma mrzelo, že sme nemali ako vrátiť mame peniaze. A vtedy zavolal svokor môjmu manželovi, že ho prijali do práce na východe. Začal zarábať peniaze a všetky dlhy sme mohli splatiť.

 

 

Chcela by som pracovať s deťmi. Môj sen je, aby sa moja rodina viac obrátila k Bohu a aby nám Pán Boh dal vlastné deti.

 

Stačí, ak vyplníte tento formulár:

 

 

Kategória
Chránenci, ktorí mentora hľadajú, Snakov (okr. Bardejov)