KOMPAS | Nikolas Mucha
16464
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16464,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Informácie

Nikolas Mucha

Môžete sa ním stať práve Vy…

Mám 12 rokov, som šiestak a chodím na cirkevnú spojenú školu. Som z Čičavy a už 6 rokov chodím na liturgiu. Rád hrám futbal, rád športujem a cvičím. Mám 2 bratov a 3 sestry. Som rád v spoločnosti. Rád hrám divadlo, rýchlo sa učím, rád sa modlím k Bohu a dôverujem mu, že mi pomáha. Tiež ma baví hrať na base. V škole mám rád matematiku.

 


Boh je pre mňa človek, ktorý sa pre nás obetoval na kríži, nenechá nás spadnúť. Keď som mal 11 rokov, zistili mi, že mám zvýšený cholesterol. Mal som potom ísť na ďalšie vyšetrenia, no ja som mal zrazu cholesterol v poriadku. Bol som veľmi rád, že mi Boh pomohol.

 


Najprv by som chcel pracovať manuálne a potom by som sa chcel stať kňazom. Môj sen je tajný, hanbím sa ho povedať… Ale chcel by som cestovať, navštevovať iné miesta a ísť na dovolenku s rodinou.

 

Stačí, ak vyplníte tento formulár:

 

 

Kategória
Chránenci, ktorí mentora hľadajú, Čičava (okr. Vranov nad Topľou)