KOMPAS | Patrícia Mitáčová
16704
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16704,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Informácie

Patrícia Mitáčová

Eva Németová

Mám 12 rokov, bývam v Čičave, mám dve sestry, staršiu a mladšiu, rada tancujem a spievam, rada hrám florbal. Pomôžem, keď môžem, viem udržať tajomstvá, keď mi niekto niečo povie, teší ma, keď si pomáhame navzájom, nesúdim človeka, či je čierny alebo biely. Rada sa učím futbal a aj rada vymýšľam pesničky. V škole mám najradšej asi telesnú.

 

Boh je môj Pán, môj Otec. Pocítila som jeho hlas veľakrát. Napríklad mala som už veľakrát taký pocit, že mám povedať nejakému človeku prepáč. No niekedy som to urobila a niekedy nie. No ten pocit, ten hlas som silno cítila… To bol Boží hlas pre mňa.

 

Chcela by som byť herečkou. Prosím Pána za zdravie pre moju rodinu. Vždy, keď som v meste, tak idem do kostola a pomodlím sa za rodinu a tiež, aby Boha všetci ľudia nasledovali a aby neboli v tme, ale vo svetle…

 

Volám sa Eva Németová, som vydatá a mám tri deti. Bývam s rodinou v Košiciach.
Pracujem ako vychovávateľka na ZŠ svätého Cyrila a Metoda v Košiciach.

 

Mám rada deti (myslím tým všetky deti), svojou spontánnosťou a hyperaktivitou ma nabíjajú vždy novou energiou a hlavne radosťou zo života.

 

Chcem venovať svoj záujem a svoj čas deťom či mládeži a poskytnúť im iný pohľad na trávenie voľného času a budem rada, ak sa so mnou budú cítiť dobre.

Kategória
Chránenci, ktorí mentora majú, Čičava (okr. Vranov nad Topľou)