KOMPAS | Rastislav Dunka
16408
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16408,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Informácie

Rastislav Dunka

Leontín Lizák

Som z Jakubian, mám 21 rokov a 3 súrodencov. Ukončil som strednú školu s maturitou, odbor spoločné stravovanie. Mám zmysel pre humor, rád fotím prírodu a robím videá. V škole mám rád literatúru.

 


Viera pre mňa znamená, že dôverujem Bohu, mám s ním osobný vzťah a vypočuje ma. Mám s jeho pomocou aj osobnú skúsenosť – zachránil ma, keď ma zrazilo auto. Tiež mi pomohol pri maturite.

 


Neviem, čím by som chcel byť. Bavilo by ma byť fotografom. Mojím snom je, aby sme sa všetci milovali, chápali a neodsudzovali.

Som gréckokatolícky kňaz, riaditeľ GRM SL. Som šťastne ženatý a s manželkou máme dve krásne deti. Medzi moje záľuby patrí príroda, králiky a práca s drevom. Boh sa ma dotkol a zmenil môj život. Spoznal som, že je živý a nadovšetko milujúci Ocko. Vo svojom srdci nosím túžbu svoju osobnú skúsenosť zdieľať s tými, ktorí sú hladní po Bohu.

Kategória
Chránenci, ktorí mentora majú, Jakubany (okr. Stará Ľubovňa)