KOMPAS | Slavomír Pompa
16409
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16409,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Informácie

Slavomír Pompa

Lukáš Schmidt

Mám 15 rokov a 1 sestru, bývam v Jakubanoch. Som dobrý k ľuďom, som rád s kamarátmi. Rád trávim čas na ihrisku a hrám futbal. Skončil som 9. ročník ZŠ, najradšej som mal geografiu a dejepis.

 


Viera v Boha pre mňa znamená, že keď neviem, čo mám urobiť, pomodlím sa. Boh je ten, ktorý ma neopustí a stále je so mnou, môžem mu dôverovať.

 


To, čím budem, je v Božích rukách, ale chcel by som hrať futbal.
Mal by som sen pre moju rodinu: aby sme viac poznali Boha a aby sme toho mali doma trochu viac – aby sa mama a otec netrápili…

Mám 29 rokov, žijem v Bratislave, som zo 4 detí. Absolvoval som Ekonomickú univerzitu v Bratislave, pracoval som vo VUB banke, podnikal som a teraz pracujem ako obchodný manager v UniCredit Leasing Slovakia. Baví ma hrať aj sledovať futbal, bicyklovanie, turistika a lezenie, cestovanie a spoznávanie nových kultúr a miest.

 

 

Boh pre mňa znamená niekoho, o koho sa môžem oprieť, kto ma nesklame. Vždy, keď mi bolo najťažšie, Pán Boh mi pomohol.

 

 

Chcel by som opäť podnikať a založiť si rodinu. Rád by som ešte cestoval po svete a objavoval iné svetadiely.

Kategória
Chránenci, ktorí mentora majú, Jakubany (okr. Stará Ľubovňa)