KOMPAS | Vanesa Miková
16742
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16742,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Informácie

Vanesa Miková

Veronika Remeselníková

Mám 15 rokov a 9 súrodencov. Vystihuje ma to, že veci robím rýchlejšie, som ako strela, rada sa smejem, a to hlavne s kamoškami. Rada chodím do kostola, rada sa učím, učím sa tiež hrať na gitare. Rada trávim čas s kamoškami a tiež som rada v Božej prítomnosti, s Otcom. Môj obľúbený predmet je fyzika.

 

Boh je pre mňa môj ocko, ctím si ho, dôverujem mu a veľmi sa ho snažím rešpektovať ako otca. Cítim Boží dotyk aj cez Božie slovo, cítim, keď mi pomáha, som v jeho prítomnosti. Odovzdávam Bohu svoje schopnosti a svoje zámery. Nechávam na Pána, čím budem. Túžim hrať na gitare, hrať v kapele.

 

Mám sen pre rodinu. Moji rodičia veria v Boha, ale mu nedôverujú. Túžim po tom, aby ho spoznali. Tiež by som chcela ísť do Afriky pomáhať deťom.

 

 

Volám sa Veronika, som slobodná a žijem v Senci.
Mám rada ľudí, mačky, moju korelu Rišku, knihy, dobrú kávu a hudbu – R&B, Soul.

 

Verím, že život je dar, ktorý nám dal náš nebeský Otec a my sme tu na Zemi preto, aby sme ho zveľaďovali. Pomôžem si slovami Matky Terezy:
„Všetko, čo robíme, je iba kvapka v mori, ale keby sme to nerobili, tá kvapka by tam chýbala.“ Tiež sa považujem za takú kvapku, ktorú napĺňa služba pre druhých. Zo srdca. S túžbou dávať, podporovať a inšpirovať iných, cez svoju maličkosť.

 

Kresťanský mentoring považujem za priestor, v ktorom dochádza k obojstrannému obohateniu, spoznávaniu, a preto som rada, že môžem byť jeho súčasťou.

Kategória
Chránenci, ktorí mentora majú, Čirč (okr. Stará Ľubovňa)